Lekker door de sneeuw in Apeldoorn
Vandaag de langverwachte Midwinter Marathon Parcoursverkenning in Apeldoorn. Het begon allemaal een aantal weken geleden met een berichtje via hyves van de Apeldoorner Raoul. Hij had gezien dat ik Apeldoorn zou gaan lopen en of ik het leuk zou vinden om met hem 21KM van het parcours te verkennen. “Ja, leuk… maar eh.. mag ik wat hardloopvrieden meenemen?”. Dat vond Raoul geen probleem.
Hij ging op zoek naar een mooie startlokatie waar we ons ook konden omkleden en douchen na afloop. De oom van Raoul bood uitkomst als conciërge van Veluws College Walterbosch en zo vertrokken vanochtend 14 lopers richting Apeldoorn.
Frank kwam mij ophalen en reden door naar De Meern op John op te pikken. Aangekomen in het college druppelden de lopers binnen. Niet alleen bloggers maar ook een hardlopende twitteraar, Kim en lezer van o.a. dit weblog, Jan-Willem. Van de bloggersclub waren aanwezig: Leo, Richard, Kees, Pieter, Hans & Anita, Koen, Raymond en Rini, loopmaatje van Raoul. Ook de organisatie van de MWM kwam even een kijkje nemen. Frank, verantwoordelijk voor de MWM communicatie en zijn collega Robert hebben onderweg ook nog wat foto’s genomen voor op de MWM website, inclusief een leuk verslag van deze dag. Thanks MWM!
Onderweg legde Raoul vanalles uit, met name over de klimmetjes en afdalingen die we over drie weken konden verwachten. De groep viel wel even stil toen er een flinke klim moest worden gedaan op de Amersfoortseweg. Dat wat toch wel even 2KM ophoog lopen. Voor we het doorhadden hadden we alweer bijna 2 uur gelopen met 1 stop op 10KM om even wat te drinken.
Na 22KM kwamen we weer aan bij het college waar we even na konden kletsen, douchen en Raoul en zijn familie te bedanken voor de organisatie en wat loten te kopen voor Raoul’s Roparun-team. Het was een zeer geslaagde dag! Kom maar op met die marathon in het mooie Apeldoorn!
Nog even dit: Frank van de MWM organisatie zal een warm plekje in theater Orpheus voor de bloggers en tweeps regelen. Meld je, als je dit nog niet bij Raoul gedaan hebt even via dit weblog aan. Ik zorg er dan voor dat je naam, via Raoul, bekend is bij de organisatie.
GarminConnectData van deze parcoursverkenning en zie ook mijn foto’s in mijn Flickr-album
Raoul
Leuk verslag van een zeer gezellige tocht.
Graag geregeld.
Gr. Raoul
Tiny
Weer een loopje met gezellige mensen. Hardlopen een individuele sport? Ik denk van niet!
Jaco
Mooi weer en lekker lopen.Hoop dat het over 3 weken net zo goed en lekker gaat.Succes met de verdere voorbereiding!!
Richard van der Klis
Wat een leuk verslag en het filmpje is heel grappig.
Maar het was dan ook een hele gezellige tocht.
Ik heb er heel erg van genoten, te lopen met gezellige mensen in een heel mooie omgeving
hans
mooie loop… en de Amersfoortseweg heb je nu gezien en gevoeld. vorig jaar hadden we daar de wind tegen met een gevoelstemp. van – 15 graden. Goed geregeld het plekje voor de bloggers. Ik mail je nog wel als ik 100% zeker weet dat ik meeloop.
Marco
je hebt er weer een mooi verslag van gemaakt, ook filmpje is leuk !
door het aflasten van de vakantiemakelaarloop maar zelf op pad gegaan…… met een verrassing.
kit
Sluit me aan bij Tiny, hoezo individueel?
Mooie omgeving, mooie loop, komt helemaal goed met die MWM!
Pieter de Boer
Mooi verhaal Ronald! 🙂 Ik jat je foto’s (uiteraard) weer even voor mijn fotoboek op de site, haha. Heerlijk voor in het archief. Wat een prachtige plaatje was het waar wij doorheen liepen! Ik ga trouwens mij toch opgeven voor de marathon. Ga alleen wel een uurtje langer lopen dan jij, haha. 3:59. Ultratour tempo dus.
Tot in Schoorl!
Pieter de Boer
Was weer bere gezellig Ronald! Wat een schitterende omgeving hé! Het zijn mooie plaatjes geworden die ik (uiteraard) weer jat voor mijn eigen weblog, haha.
See you in Schoorl!
rinus
GAAAAFFF en wat een leuk filmpje weer en een moi beeld van de lopers en omgeving.
Heerlijk gelopen en bijna elke week ee blog loop zeg!.
Geniet ervan.
Groet Rinus.
martine
baalde als een stekker dat ik terug moest maar uiteindelijk heb ik toch een mooie 32 km met marco gelopen, it is a small webloggers world .
en het is een mooi parcours in apeldoorn, maar dat wist ik al
enne, ik ben erbij in apeldoorn al was het maar om flyers uit te delen voor de BMUT
Jan-Willem
Bijzonder mooie tocht met een gezellige groep. Goed geregeld vanaf de ontvangst met koffie tot en met de bananen & stroopwafels na afloop. En natuurlijk die heerlijke combinatie van zon & sneeuw. Tot een volgende keer!
John
Wederom een leuk verslag RR van een gezellige dag.
De organisatie was prima geregeld en het aanbod voor 21-2 is helemaal super.
Gerard
Ik ben er bij in Apeldoorn voor de 27,5 km. Ronald kan jij me aanmelden bij Raoul voor een warm plekje in het theater. Vond het jammer dat ik af moest zeggen voor de parcoursverkenning. Kreeg helaas geen vrij van mijn baas.
Koen Martens
Die weblogloopjes beginnen wel heel erg populair te worden.
JeeWee
Mooi loop in een schitterend gebied.
Ha, zie dat het mysterie Jan-Willem is opgelost.
Raymond
Leuk om ook jou eindelijk eens in het echt te ontmoeten, was een geslaagd loopje. Zie je als het goed is in Schoorl weer.
Falco
Weer een mooie loop RR! In 2011 elk weekend ergens een weblogloop?
Helaas heb ik na het nodige stalkwerk geen enkele reactie van @Dolfjansen meer mogen ontvangen dus ik denk dat ik een uitnodiging mee te rennen op m’n buik kan schrijven…jammer las dat het zo leuk kan zijn.
O, en mooi blog trouwens!
Jacqueline
Ziet er weer voortreffelijk uit zo in de sneeuw.
Whow … goed geregeld… bloggers en tweeps een VIP behandeling … het moet niet gekker gaan worden.
M@urice
Wat een gaaf tochtje daar in Apeldoorn! Ik hoop alleen dat het parcours over drie weken een ander kleurtje heeft ….
Léonie
Gaaaaaaaaaaaf, vooral de foto met DE shirts. Zelfs met die kou nog erin lopen: bikkels!!!
Kees (Hardlopert)
Ik kom met een paar vrienden … Raoul zal je nog eens uitnodigen ; )
Ik (Hardlopert) en John (http://runningcobbler.punt.nl/)komen ook naar Apeldoorn. Omkleden in een warm theater zien we wel zitten. Wie treedt er op tijdens het omkleden?
Patrick
je bent weer behoorlijk aan het netwerken geweest tijdens het lopen!
ruud
Mooi verslag en mooie foto’s van een prachtig winterdecor tijdens een mooie, gezelige trainingsloop met een mooie groep
Pim
Die groepsfoto lijkt wel een foto voor dat survivorsprogramma bij de Noordkaap…
Fredjah
Mooi en gezellig verslagje! Hier in Helsinki is er nog nooit zoveel sneeuw gevallen in de laatste 20 jaar, nu kun je ff voorstellen hoe ik elke keer moet ploeteren, gelukkig komt de lente eraan…
Ronald
@allen: dank voor jullie reactie
@mwm-mederunners van deze dag: dank voor jullie komst!!
@Falco: thx!
@Martine: toppie!
@Kees: prima, jij en John zijn genoteerd!
@Gerard: je staat erbij
Ronald
Ja, dat vind ik ook mooi dat lopers-onder-elkaar altijd gezellig is.
Mooie loop. Dit jaar een keertje MWM overslaan (hmm, zie ik je weer niet live..)
Mijn volgende RRun
1 day ago
in 1 month, 13 days
in 3 months, 8 days
in 6 months, 27 days
Odometer
Blog catergorieën
Archief per maand
Lezers van RR.nl